1397/2/2 يكشنبه کارگاه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی در کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج برگزار می شود با همکاری کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج و مرکز خدمات روانشناختی و مشاوره کنکاش، کارگاه مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی در این کتابخانه برگزار می شود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سنندج با اعلام این خبر به روابط عمومی گفت: هدف از اجرای این دوره ارتقای آمادگی و برنامه ریزی به منظور موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری است.

محمد بهرامی عنوان کرد: این دوره مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی در دو روز متفاوت برای خانم های و آقایان در هفته جاری برگزار می شود.

وی ادامه داد: بر این اساس کارگاه مذکور برای آقایان متقاضی روز دوشنبه سوم اردیبهشت و برای خانم ها روز سه شنبه چهارم اردیبهشت در ساعت 11برگزار خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سنندج با بیان اینکه حضور در این کارگاه آموزشی برای اعضای کتابخانه های عمومی رایگان است، افزود: متقاضیان جهت ثبت نام و حضور در کارگاه می تواندد به کتابداران کتابخانه عمومی شهید برهان عالی سنندج مراجعه کنند.

 بهرامی تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن کنکور سراسری برگزاری این کارگاه آموزشی توسط اساتید مجرب می تواند کمک بسیار موثری به موفقیت دانش آموزان نماید.

وی اضافه کرد: برگزاری برنامه های جنبی در راستای خدمت رسانی بهتر به اعضا از برنامه های کتابخانه های عمومی است و این امر می تواند سبب توجه بیشتر عمومی به مقوله کتاب و کتابخانه باشد.

پایان/

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما