اخبار
1397/2/24 دوشنبه به همت کتابخانه های های عمومی؛ کارگاه آموزشی قصه خوانی ویژه مریبان مهد کودک و پیش دبستانی در قروه برگزار شد به همت کتابخانه های های عمومی؛ کارگاه آموزشی قصه خوانی ویژه مریبان مهد کودک و پیش دبستانی در قروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان، این کارگاه آموزشی با همکاری کتابخانه های عمومی و اداره آموزش و پرورش شهرستان قروه با حضور 50 مربی مهد کودک و پیش دبستانی برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی، کتابدار کتابخانه عمومی شهید مدرس قروه به عنوان مدرس به ارائه مطالبی در خصوص شیوه های اثرگذاری و تربیت کودک با بهره گیری از قصه گویی پرداخت.

زیبا عبدالملی گفت:شناسایی استعدادها و ظرفیت های افراد در دوران کودکی می تواند مسیر زندگی آن ها را در آینده مشخص کند و این امر آینده ای روشن را برای فرد و جامعه رقم می زند.

وی نقش مهم کتابخانه های عمومی در هدایت کودک به سمت و سوی مطالعه و فعالیت های فرهنگی را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود: این نهاد فرهنگی مانند خانواده و آموزش و پرورش نقش مهمی در شکل گیری شخصیت کودک دارد.

عبدالملکی بیان کرد: در صورتی که فرهنگ کتابخوانی در دوران کودکی در فرد نهادینه شود این امر نویدبخش جامعه ای روشنگر و با سواد برای آینده ی کشور است.

گفتنی است این کارگاه آموزشی قصه گویی به مدت چهار ساعت برگزار شد و قرار است به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی گواهینامه علمی آموزشی از سوی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کردستان اهدا شود.

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.