1
1397/2/27 پنجشنبه به همت کتابخانه های عمومی؛ مراسم اختتامیه نخستین جشنواره نشست کتابخوان مدرسه ای در سقز برگزار شد مراسم اختتامیه نخستین جشنواره نشست کتابخوان مدرسه ای با حضور علاقمندان در دبستان فردوسی سقز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سقز در مراسم اختتامیه جشنواره نشست کتاب خوان مدرسه ای سقز در دبستان فردوسی اظهار کرد: در طی یک سال گذشته نزدیک به 80 برنامه قصه گویی، کتابخوانی و بلند خوانی به همت کادر دبستان فردوسی و کتابداران کتابخانه های عمومی سقز برگزار شده است.

سمیه ایزدیار عنوان کرد: دراین برنامه ها 350 دانش آموز پایه اول تا ششم دبستان فردوسی مشارکت داشته اند که بسیار قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: این مراسم به منظور تشکر و قدردانی از حسن توجه و مساعدت کادر دبستان فردوسی و دانش آموزان شرکت کننده برگزار می شود.

ازدیار تصریح کرد: کادر اداری و معلمان مدرسه فردوسی به همراه کتابداران کتابخانه های عمومی در اجرای این برنامه ها که در نوع خود کم نظیر است بسیار تلاش کرده اند.

معاون اداره آموزش و پرورش شهرستان سقز نیز در این مراسم با اشاره به نقش مهم کتاب در زندگی اجتماعی و توسعه فرهنگی گفت: اجرای این طرح باید به سایر مدارس شهرستان نیز گسترش یابد.

عباس قادری خلاء مطالعه را نقطه عطفی در گسترش روابط بین کتابخانه و آموزش و پرورش ارزیابی و بر لزوم توجه به مطالعه در تمامی مقاطع سنی و تحصیلی به ویژه در دوران ابتدایی تاکید کرد.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدای جوایز و تقدیرنامه از دانش آموزان و معلمان تجلیل به عمل آمد.

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.