1
با همکاری کتابخانه های عمومی و بانک رسالت صورت می گیرد؛ پرداخت وام قرض الحسنه 20 میلیون ریالی به برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در کردستان با همکاری کتابخانه های عمومی و بانک رسالت وام قرض الحسنه 20 میلیون ریالی به برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی در کردستان پرداخت می شود.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کردستان در گفتگو با روابط عمومی با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس توافقات صورت گرفته با این بانک، به 15 نفر از برندگان هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان وام مذکور پرداخت خواهد شد.

اسماعیل احمدی عنوان کرد: این اعتبار ویژه غیر از جوایزی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای برگزیدگان بخش های فردی و خانوادگی در نظر گرفته است.

وی اعلام کرد: در جشنواره ثبت نام در جشنواره کتابخوانی رضوی در 15 خرداد ماه سال جاری آغاز شده است و علاقمندان می توانند تا 31 تیرماه در این جشنواره شرکت کنند.

احمدی در رابطه با منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان کرد: منابع جشنواره در سال جاری از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر است که طی آن ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» گزینش شده است.

وی گفت: این جشنواره همچنین به منظور ترویج سبک زندگی رضوی، بخشی با عنوان «مسابقه کتابخوانی خانواده رضوی» با حضور تمام اعضای خانواده برگزار می‌کند، بر این اساس شرکت برای تمامی علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی میسر است.

احمدی اعلام کرد: علاقه‌مندان برای شرکت در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی می‌توانند برای دسترسی به منابع این جشنواره به کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور مراجعه کنند.

وی گفت: همچنین علاقه مندان می توانند پرسشنامه و فایل PDF منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی را از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور (http://razavi.iranpl.ir) دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه داوری آثار هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی از ۱۵ مرداد سال جاری آغاز می شود، افزود: اختتامیه این جشنواره نیز در ایام دهه ولایت (دهه اول شهریور) با حضور افراد و خانواده‌های برگزیده در سطح ملی برگزار خواهد شد.

احمدی در رابطه با جوایز هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی بیان کرد: تقدیر از ۳۱۳ نفر از برگزیدگان بخش انفرادی با اهدای لوح سپاس و تندیس و جایزه یک میلیون ریالی و همچنین ۸ جایزه ویژه به ۸ برگزیده بخش خانوادگی از برنامه های مراسم اختتامیه است.

پایان/

بيشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.